Hala Sportowa „duża” o wym. boiska 43m x 22m , wys. 7m

      Hala „duża” posiada atestowaną nawierzchnię DD Linodur Sport. Wytyczono na niej boiska do: piłki ręcznej (futsalu), siatkówki, koszykówki, tenisa ziemnego. Na wyposażeniu hali znajdują się: atestowane kosze z automatyką i wyposażenie do siatkówki, tablica wyników, wentylacja mechaniczna, pełne oświetlenie ( do 700 luksów ), widownia o 567 miejscach siedzących oraz kasetonowy sufit podwieszany z I klasą dźwiękochłonności. Jej integralną częścią jest 6 szatni oraz pełny węzeł sanitarny (natryski). Na wyposażeniu obiektu znajduje się również ring bokserski, a także wykładziny ochronne na całe boisko wraz z kompletem stołów i krzeseł co w połączeniu z dobrą akustyką doskonale pretenduje go do organizacji różnego rodzaju przedsięwzięć nie tylko sportowych jak np. koncerty, imprezy targowe, bankiety itp.

#1
 
 
#2
Hala Sportowa „mała” o wym. boiska 15m x 17m , wys. 5m

      Hala „mała” (o wymiarach 15m x 17m), połączona z halą dużą, posiada również atestowaną nawierzchnię DD Linodur Sport . Na jej wyposażeniu są: drabinki, worki treningowe co sprzyja uprawianiu dyscyplin jak np. sporty walki, aerobik czy taniec. Hala „mała” posiada cztery szatnie z węzłami sanitarnymi. Jej bezpośrednie połączenie z halą „dużą” doskonale sprawdza się przy organizacji dużych imprez, gdzie spełnia ona rolę jako np. hala do rozgrzewek.

 
 
Dodatkowe informacje dotyczące Hal Parku Sportu

- Obydwie hale w latach 2006/2007 przeszły kapitalny remont, niejako zastały zbudowane na nowo.
- Obiekt posiada pełne zabezpieczenia wymagane ustawowo do organizacji imprez masowych (łącznie z monitoringiem).
- Obydwie hale są wyposażone w niezależny system nagłaśniający.
- Dodatkowym, nie bez znaczenia atutem Parku Sportu jest doświadczona poprzez realizację wielu różnorakich przedsięwzięć załoga. Zrealizowanie takich imprez jak np. Grand Prix Seniorów PZB, mecz bokserski Polska-Szwecja, mecz futsalu Polska-Białoruś, Mistrzostwa Polski U-21 w Futsalu i wiele innych imprez sportowych, targowych i rozrywkowych pozostawiły pozytywne wrażenia nie tylko na widzach ale również na ich uczestnikach i współorganizatorach.

#3
#1

PARK WODNY
PLAN

 
Zapraszamy do zapoznania się atrakcjami w Parku Wodnym.

#2

PARK SPORTU
PLAN

 
Zapraszamy do zapoznania się z Planem Parku Sportu

 

Copyright © Centrum Park Chojnice 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.