STREFA SAUN

Dla miłośników wypoczynku i SPA przygotowaliśmy niesamowitą strefę saun. Do Państwa użytku oddaliśmy:

  • trzy sauny fińskie,
  • łaźnię turecką,
  • łaźnię łagodną.

Wykorzystanie walorów sauny w naszym Parku Wodnym pozwoliło dostosować ofertę do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Nie musisz być użytkowaniem luksusowych hoteli,  aby zaznać relaksu i wypoczynku podczas kąpieli w saunie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym subiektywnym poradnikiem korzystania z naszej strefy saun.

#6
 
#7
BASEN SPORTOWY

o wymiarach olimpijskich - 25 m x 12,5 m, głębokość od 1,35 m do 1,8 m. Pozwala na organizację zawodów pływackich, szkoleń w zakresie pływania synchronicznego, zajęć rehabilitacyjnych i wiele innych. Dzięki regularnemu pływaniu w tej niecce (co uważamy za najważniejsze) można zadbać o swoją sylwetkę i kondycje fizyczną.

 
BASEN REKREACYJNY

o  powierzchni 180 m2 i od 80 cm do 110 cm głębokości. Daje możliwość nauki pływania, odpoczynku w wodzie. Pełen relaks potęgują znajdujące się w nim gejzery i bicze wodne. Basen rekreacyjny oferuje też rozrywkę w postaci 20 metrowej sztucznej, rwącej rzeki.

#8
 
#9
ZJEŻDŻALNIA TRÓJSPIRALNA

Amatorom mocnych wrażeń proponujemy zewnętrzną trójspiralną zjeżdżalnię. Spróbuj a na pewno będzie to niezapomniane przeżycie!

 
RWĄCA RZEKA

Rwącą rzekę w Parku Wodnym od naturalnego potoku różni tylko temperatura. Tutaj nawet największe zmarźluchy nie mają powodów do narzekań, ponieważ waha się ona od 29 do 32 C. Najwytrwalszym proponujemy pływanie pod prąd, co stanowi nie lada sztukę.

#10
 
#11
MASAŻE I BICZE WODNE

W basenie rekreacyjnym są 2 masaże górne - bicze wodne - o różnych rodzajach strumienia oraz 4 miejsca do masażu bocznego i dennego, które wspaniale wpływają na kręgosłup i stopy. Hydromasaże są od lat uznaną metodą na odmłodzenie organizmu i zwiększenie jego odporności.

 
JACUZZI

W hali basenowej można także skorzystać z kąpieli wirowo - bąbelkowych w jacuzzi, powodujących rozluźnienie mięśni. Są one doskonałym panaceum na zwyrodnienie bioder, kolan, stawów skokowych, barków, łokci oraz nadgarstków. Ciepła woda oczyszcza organizm z toksyn i powoduje zmniejszenie pobudliwości układu nerwowego. Bąbelkowa kąpiel zalecana jest również przy schorzeniach dychawicy oskrzelowej. Temperatura wody od 35° do 38° C potęguje relaksujące i lecznicze działanie masażu.

#12
 
#13
BRODZIK DLA DZIECI

Najmłodsze dzieci mają do swojej dyspozycji brodzik, w którym znajduje się specjalnie dla nich przygotowana zjeżdżalnia. Poziom wody nie przekracza 0,35 m. dzięki czemu dzieci bawią się bezpiecznie. Dodatkową atrakcją brodzika jest fontanna wybuchająca niespodziewanie strumieniem ciepłej wody oraz podwodne gejzery.

#1

PARK WODNY
PLAN

 
Zapraszamy do zapoznania się atrakcjami w Parku Wodnym.

#2

PARK SPORTU
PLAN

 
Zapraszamy do zapoznania się z Planem Parku Sportu

 

Copyright © Centrum Park Chojnice 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.